Nemokama linija: 8 800 20055

Abbott Diabetes Care

Freestyle drugelis

FreeStyle

FreeStyle drugelis simbolizuoja viltį ir atsinaujinimą. Šis ženklas – tai FreeStyle komandos įkvėpimas kuriant ir tobulinant produktus. Palikę patogų ir ramų gyvenimo etapą kokonuose, drugeliai atsiranda iš vikšrų, išskleidžia sparnus ir mokosi skraidyti. Jų gyvenimas visiškai pasikeičia: dingo buvęs komfortas, bet jie dabar gali skraidyti!

Šis pokytis labai panašus į cukriniu diabetu sergančių žmonių gyvenimą. Susirgus diabetu, gyvenimas keičiasi iš esmės, tačiau daugelis priima tai kaip iššūkį ir suranda savyje jėgų bei drąsos keistis. Svarbu prisiminti, kad galima gyventi pilnavertį gyvenimą ir sergant cukriniu diabetu! FreeStyle drugelis būtent tai ir atspindi, o mes kartu su Abbott Diabetes Care komanda įsipareigojame padėti Jums tai įgyvendinti.

Tiekdami savo produktus ir paslaugas mes bendradarbiausime su Jumis ir Jūsų sveikatos priežiūros komanda tam, kad padėtume Jums siekti asmeninės pažangos bei pasiimti iš gyvenimo viską, ko trokštate, apie ką svajojate ir netgi daugiau.

ADC1

Abbott Diabetes Care

Abbott Diabetes Care – tai Abbott Laboratories kompanijos padalinys. Sergančiųjų diabetu gyvenimui palengvinti gaminamos pažangios diabeto kontrolės sistemos, užtikrinančios greitą, patogų ir tikslų matavimą pacientams bei sveikatos priežiūros specialistams.

Abbott Laboratories įžengė į kraujo gliukozės matavimo prietaisų rinką 1996 m., įsigijusi MediSense. MediSense kompanija buvo pirmoji, pradėjusi gaminti pažangius biosensorinius gliukomačius. 2004 metų balandžio mėnesį Abbott įsigijo TheraSense kompaniją. TheraSense tuo metu buvo besivystančių analogiškų kompanijų lyderis, nes jų gaminamiems prietaisams reikėjo labai mažo kraujo kiekio, o testo rezultatai gaunami greitai ir praktiškai be skausmo. TheraSense įsigijimas sustiprino Abbott poziciją gliukozės matavimo prietaisų rinkoje.

Abbott

Abbott Laboratories

Abbott Laboratories kompanija įkurta Čikagos gydytojo Wallace C. Abbott‘o daugiau nei prieš amžių – 1888 metais. Greitai ji tapo viena didžiausių sveikatos priežiūros kompanijų pasaulyje ir naujų produktų tyrinėjimo, kūrimo bei gamybos srities lydere. Abbott Laboratories užtikrina nepertraukiamą klientų globą, pradedant ligų prevencija ir diagnozavimu, baigiant gydymu. Kompanija specializuojasi vaistų, diagnostinių testų ir prietaisų, medicininių įrenginių ir mitybos produktų vaikams bei suaugusiems srityse. Ji įsipareigojusi gaminti novatoriškus ir specializuotus produktus, tenkinančius įvairius sergančiųjų ir sveikatos priežiūros darbuotojų poreikius. Abbott Laboratories turi virš šimto produktų kūrimo, tyrinėjimo ir gamybos centrų, 70 tūkstančių darbuotojų visame pasaulyje, ir aptarnauja klientus daugiau nei 150 šalių.