Nemokama linija: 8 800 20055

Apie Sooil

Sooil_Choi Sooil_logo

Profesorius, endokrinologas Soo Bong Choi, turintis daugiau nei 35 metų darbo patirtį gydant tiek 1, tiek ir 2 tipo cukriniu diabetu sergančius pacientus, įkūrė kompaniją Sooil Development Co. bei sukūrė insulino pompų seriją. Dana Diabecare pompos padeda 50.000 vartotojų daugiau nei 45 šalyse visame pasaulyje.

 

Sooil Development Co. pasitelkdama mokslinę pažangą, įsipareigoja kurti ir tiekti inovatyvų medicininių sprendimų valdymą, gydymą bei diabeto kontrolę visame pasaulyje. 1980 metais kompanija sukūrė pirmąją insulino pompą pasaulyje. Per kitus 15 metų kompanija pakeitė pradinę pompos koncepciją, sukurdama seriją naujų ir patobulintų pompų skirtų klinikiniam, praktiniam ir moksliniam naudojimui.  Įmonė ir toliau atkakliai siekė naujų cukrinio diabeto gydymo sprendimų. 1995 metais Korėjos sveikatos ir gerovės ministras įtraukė kompaniją į medicininės technikos plėtros projektą G-7. Šis projektas buvo sukurtas teikti finansavimą ir žmogiškųjų išteklių pagalbą iš pagrindinių šalies universitetų Pietų Korėjos medicinius prietaisus gaminančioms įmonėms, turinčioms unikalias ir inovatyvias technines galimybes. Sooil Development Co. buvo pirmoji projekte dalyvavusi kompanija, kuri pagamino komercinį produktą. 1999 metais kompanija išplėtė savo galimybes, atidarydama naują tyrimų ir vystymo centrą Seoul‘e. Šiuo metu Sooil Development Co. bendradarbiauja su medicinos srities tyrėjais, bioinžinieriais ir chemikais iš Nacionalinio Seoul‘o universiteto, Konkuk‘o universiteto bei Kwangju mokslo ir technologijų instituto Korėjoje.

 

Visi Sooil Development Co. gaminami produktai turi CE, ISO 9001, ISO 13485 kokybės standartų sertifikatus.

Insulino pompa Dana Diabecare R yra naujausias kompanijos produktas. Jis atspindi įmonės filosofiją – padėti kiekvienam, sergančiam cukriniu diabetu, pasijusti sveikiau.