Nemokama linija: 8 800 20055

Insulino pompos terapija

Natūralus insulino tiekimas

Insulino pompa nenutrūkstamai tiekia bazinį insuliną visą parą ir papildomus insulino kiekius pieš valgį (bolus insuliną). Bazinis insulinas skirtas fiziologiniams Jūsų poreikiams, o bolus insulinas priklauso nuo suvalgomo maisto. Su insulino pompa pasijusite tarsi insuliną gautumėte natūraliai.

 

Patikimas insulino tiekimas

Bazinis insulinas tiekiamas labai mažais kiekiais, kas keletą minučių. Kadangi pompoje naudojamas tik greito veikimo insulinas, išvengiama nenuspėjamų gliukozės svyravimų.

 

Insulino tiekimas pritaikytas Jūsų poreikiams

Bazinio insulino kiekiai dienos ir nakties metu gali būti skirtingi – tai priklauso nuo organizmo poreikių. Reiškia – pompa gali automatiškai „paduoti“ daugiau insulino, kai Jums jo reikia – pvz., anksti ryte, tarsi organizmas pats natūraliai išskirtų insuliną. Insulino pompos naudojimas užtikrina pastovų gliukozės kiekį kraujyje naktį, susidoroja su „aušros“ sindromu ir nesukelia hipoglikemijos grėsmės (hipoglikeminės komos) naktį.

 

Valgyk, ką nori ir kada nori

Bazinis insulinas reikalingas visą parą, nepriklausomai nuo Jūsų mitybos. Valgiui ar užkandžiui nustatykite, kad pompa suleistų papildomą insulino dozę. Bolus insulino dozė turi būti parinkta pagal konkretų maistą ir jo kiekį. Kada valgysite, priklausys tik nuo Jūsų sprendimo.

 

Miegas savaitgaliais

Nenutrūkstamas bazinio insulino tiekimas palaikys pastovų gliukozės kiekį kraujyje tiek naktį, tiek dieną, be jokio Jūsų įsikišimo. Tai reiškia, kad Jūs galite miegoti kietai, be nerimo dėl gliukozės kiekio kraujyje augimo. Kada pusryčiausite, priklausys tik nuo Jūsų sprendimo.

 

Sportuokite spontaniškai

Bazinio insulino norma gali būti laikinai pakeista bet kuriuo metu. Jeigu Jūs netikėtai nusprendžiate pabėgioti ar esate neplanuotai pakviestas pažaisti teniso – sporto metu sumažinkite bazinio insulino tiekimo greitį. Tai reiškia – Jums daugiau nereikės iš anksto planuoti mankštos ar suvalgyti didžiulį kiekį angliavandenių, siekiant išvengti hipoglikemijos.

 

Pritaikykite insulino dozę prie savo besikeičiančių poreikių

Insulino pompa padės Jums efektyviau susidoroti su padidėjusiu gliukozės kiekiu kraujyje, kuris dažnai pakyla streso ar ligos atveju. Kelionės tampa daug lengvesnės, ypač, kai jos trunka daug valandų ar Jums reikia prisitaikyti prie kitos laiko juostos.

 

Griežta kontrolė, išvengiant hipoglikemijos

Naudodami pompą, insulino tiekimą parinksite pagal savo poreikius, todėl pasieksite gerus cukraus kiekio rodiklius, išvengdami hipoglikemijos.

 

Nereikia daugkartinių injekcijų

Pompa yra nešiojama ištisą parą. Insulinas yra tiekiamas per plastikinį vamzdelį (infuzijos sistemą), besibaigiantį adata, kuri yra įvedama į paodį, dažniausiai pilvo srityje. Kai infuzijos sistema įvesta, nebereikia jokių papildomų dūrių. Infuzijos sistema turi būti keičiama kas 3 dienas.

 

Insulino pompa suteikia tiksliausią, preciziškiausią ir lanksčiausią insulino tiekimo būdą. Insulino pompos terapija suteikia Jums pilnaverčio gyvenimo laisvę, nes gliukozės kiekis kraujyje yra pastovus ir gerai kontroliuojamas.